Forum www.jk.xup.pl Strona Główna
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witaj na forum klubu the best

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.jk.xup.pl Strona Główna -> The best
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jkMaciej
Administrator

PostWysłany: Czw Lis 27, 2014 8:10 pm    Temat postu: Witaj na forum klubu the best Odpowiedz z cytatem

Witam zawodników klubu the best. Wink Najpierw wam napiszę że gramy w wiosnę i lato. Napisałem wam to bo ciągle mnie się pytacie kiedy będzie trening. Mr. Green Mam do was prośbę.: Pamiętajcie jak nazywa się nasz klub bo ręce i majtki opadają! Zapraszam do tworzenia wątków dotyczących naszego klubu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
jk1Patryk1
Legenda
Legenda

Pochwał: 3

PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 6:23 pm    Temat postu: Witaj na forum klubu the best. Odpowiedz z cytatem

Powiedz Filipowi jak wejść na forum bo prawie się zesikałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
manFilip
The Best
The Best

PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 6:32 pm    Temat postu: Re: Witaj na forum klubu the best. Odpowiedz z cytatem

zalogowałem się na forum
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jk1Patryk1
Legenda
Legenda

Pochwał: 3

PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 6:48 pm    Temat postu: Witaj na forum klubu the best. Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wejść na forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
jkMaciej
Administrator

PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 7:36 pm    Temat postu: Re: Witaj na forum klubu the best. Odpowiedz z cytatem

jk1Patryk1 napisał:
Powiedz Filipowi jak wejść na forum bo prawie się zesikałem.

Masz już pełno w gaciach? Twisted Evil Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
jkMaciej
Administrator

PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 8:41 pm    Temat postu: Michał Odpowiedz z cytatem

A może zaczniemy umawiać się też z Michałem? Bo jest już zarejstrowany od około tygodnia lub 5 dni. Question
Powrót do góry
jkMaciej
Administrator

PostWysłany: Czw Sty 08, 2015 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Umawiam się z wami na forum a nikt nic nie pisze! Jak mam wiedziec czy zmienic forum czy nie jak nikt nie jest online!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przypominam przed napisaniem postu zalogujcie się na tym forum!!!!!!!! Jak ktoś nie wie gdzie jest logowanie to niech kliknie na to:
http://jk.xup.pl/login.php?sid=16dc4d1cad34d71a8c0158cd08c3cb06 .
Powrót do góry
jkMaciej
Administrator

PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum na jakim są informacje dotyczące naszego forum:
www.footboalgoal.xup.pl . Mój nick na tym forum to FOOTBOALGOALMACIEJ .

jkMaciej
Administrator

PostWysłany: Pon Lut 02, 2015 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jkMaciej napisał:

I ktoś mi tamto forum zaśmiecił.
Powrót do góry
jkMaciej
Administrator

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jkMaciej napisał:

Forum wyczyszczone, spamer zbanowany, można już wchodzic na te forum.
Powrót do góry
jkMaciej
Administrator

PostWysłany: Sro Maj 27, 2015 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oficjalne forum klubu The Best:
FOOTBOALGOAL.xup.pl .
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.jk.xup.pl Strona Główna -> The best Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty